ms.namestimiru@seznam.cz

Informace pro rodiče:

Náhradní školka:

Od úterý 2. 3. 2021 bude v Krnově otevřena mateřská škola Jiráskova pro děti rodičů pracujících ve zdravotnictví a v záchranných složkách viz. vybrané profese dle krizového opatření (tiskopis najdete v sekci "Pro rodiče"). Provoz mateřské školy je od 6:00 – 16:30 hodin. Pokud budete potřebovat umístit své dítě v  MŠ, kontaktujte ředitelku školy na tel. čísle 724 840 493, která Vám připraví kopii evidenčního listu, který musíte mít před nástupem do školky.

OČR:

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení. Odkaz na informace o ošetřovném:

https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu (přímý odkaz je ke stažení na webových stránkách v sekci "pro rodiče")

Distanční vzdělávání:

Mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Materiály Vám budou dle předchozí domluvy zaslány na email.

S přáním pěkného dne

Petra Šlosarová